Almería - Real Madrid 0:5

25.11.2013 10:26
eal Madrid dnes Almeríi pěkně vypráskal. Nasázel jí pět gólů a Almería tak po třech vítězstvích v řadě opět prohrála. Za Real se trefil Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Gareth Bale, Isco a Álvaro Morata.

Při nástupu na hřiště hráči podpořili Samiho Khediru, který si na reprezentačním srazu vážně poranil koleno a do konce sezóny si podle všeho nezahraje a není jisté, jestli stihne mistrovství světa v Brazílii. Hráči a fanoušci drží Samimu palce, aby vše šlo dobře a opět byl v pořádku a mohl si užívat fotbal. Animo, Sami!

Ale teď už pojďme k samotnému zápasu. Vstup do utkání měli hráči Realu Madrid vynikající. Hned ve třetí minutě se totiž radovali z gólu. Isco poslal Cristianovi Ronaldovi skvělý centr a Cristiano se nemýlil.  1:0 pro Real.

Ale Almería se po inkasovaném gólu rozhodně nezalekla. Byla hodně aktivní a vytvářela si poměrně nebezpečné šance. Ve 20. minutě pálil těsně vedle Suso, ale Real Madrid byl tím aktivnějším týmem. Brankář Esteban se rozhodně nenudil, protože Cristiano Ronaldo s Karimem Benzemou a Garethem Balem na něj posílali jednu střelu za druhou.

První poločas Los Blancos vyhráli 1:0 a do toho druhého měli před svým soupeřem menší náskok. Ve druhém poločase se ale rozpoutala učiněná kanonáda v podání borců z Realu Madrid.

Fanouškům výsledek z druhého poločasu možná trochu kazí to, že Cristiano Ronaldo musel být v 54. minutě kvůli zranění vystřídán. Místo něj šel hrát Jesé. První zprávy hovoří o tom, že má poraněný sval, ale nemělo by to být nic vážného a pro středeční utkání proti Galatasarayi by prý měl být k dispozici. Shodou okolností je to, že na stejném stadionu se nedávno zranil i Lionel Messi. skopirovane zo stranky https://www.real-madrid.cz/liga-bbva/2013110104-report-almeria-real-madrid-0-5.html